معرفی کالج های اتریش

تنوع کالج در اتریش به نسبت استرالیا و اتریش کمتر است اما با ارزیابی بهترین کالج های اتریش می توان شرایط خوبی برای تحصیل ایجاد نمود. کشور اتریش دارای دانشگاه های بسیار ممتاز در دنیا در رتبه زیر 100 قرار دارد.

 

پارامترهای ارزیابی کالج های اتریش

کالج های اتریش عموماً در دو ترم تحصیلی تشکیل می شود. کالج ها به زبان آلمانی هستند و به طور کلی با توجه به معدل متقاضی و همینطور نمراتی که در دوره دبیرستان کسب کرده و نوع رشته انتخاب دانشگاه برخی از سرفصل های دروس دبیرستان به عنوان پیش نیاز گذرانده می شود. یکی از پیش نیازهای ورود به کالج های اتریش گذراندن دوره های زبان آلمانی است که دانشجو پس از ورود به اتریش می تواند در موسسات آموزشی که عموماً توسط خود دانشگاه معرفی می شد شرکت نماید.

دوره های کالج در اتریش با دو آزمون همراه است که آزمون اول ورودی پیش از ورود به کالج و دیگری آزمون پایانی پس از گذراندن دوره کالج صورت می گیرد و دانشجو می بایست پیش از گذراندن دوره زبان آلمانی در امتحان پایانی نیز موفق شود و ورود به دانشگاه به صورت رسمی داشته باشد.

 

بهترین کالج های اتریش

کالج Acttilingua اتریش

این کالج در شهر وین کشور اتریش قرار دارد و یکی از پیشرفته ترین کالج های اتریش به زبان آلمانی محسوب می شود که این زبان را در همه سطوح از پایه تا پیشرفته مورد بررسی قرار می دهد، سطح علمی اساتید در این کالج بسیار بالا است. آموزش ها در این کالج بر اساس بالاترین استانداردهای اروپا بوده و در وضعیت کاملاً پیشرفته قرار دارد. در این کالج علاوه بر آموزش برنامه های تفریحی بسیار پیشرفته ای وجود دارد.

در واقع ورزش های قایقرانی و فوتبال و والیبال نیز بخش مهمی از برنامه های آموزشی در این کالج محسوب می شود. آموزش ها در این کالج به سه دسته استاندارد، فشرده و فوق فشرده است. در واقع این امکان فراهم است که فرد درخواست کلاس های خصوصی نیز داشته باشد. این کالج از نظر موقعیت مکانی در حدود 15 دقیقه تا مرکز شهر وین فاصله دارد. دوره های آموزشی در این کالج به صورت استاندارد با 25 جلسه در هفته همراه است که یک دوره تحصیلی در حدود 1 الی 11 هفته را شکل می دهد.

در صورتی که بخش فشرده انتخاب شده تعداد جلسات به 35 عدد در هفته می رسد. مدت زمان این آموزش 11 هفته اعلام شده است. در نظر داشته باشید که این کالج تنها برای یادگیری مهارت زبان آلمانی است و سایر دروس را پوشش نمی دهد.

 

کالج سالزبورگ

این کالج در شهر سالزبورگ قرار دارد و افرادی که قصد تحصیل در رشته های تاریخ و علوم سیاسی دارند باید ورود به بخش شماره یک این کالج داشته باشند
افرادی که قصد دارند در مسیر کسب و کار تحصیل کنند باید به سراغ بخش دو این کالج بروند و افرادی که به دنبال ورود به بخش ارتباطات هستند نیز بخش سوم این کالج را انتخاب می کنند.
این کالج دوره های فشرده ای برای بخش موسیقی و تاریخ هنر نیز در نظر دارد که بسیار ایده آل است و برای افرادی که هنردوست هستند فراهم شده است.

در بخش های اجرای موسیقی این کالج دسته بندی های مشخصی دیده می شود که می تواند شامل استودیو هنر و عکاسی نیز باشد. یادگیری زبان آلمانی و همینطور ادبیات و فرهنگ اتریشی از دیگر بخش های این کالج محسوب می شود. کارآفرینی و مهمانداری کارآموزی و همینطور یادگیری اجتماعی خود از دیگر دروس مهم ارائه شده در این کالج محسوب می شود.

در نظر داشته باشید که ورود به این کالج با یک آزمون نسبتاً ساده همراه است که البته گاهاً برای افراد دشوار به نظر می رسد اما در هر صورت می تواند یک استعدادیابی خوب باشد. این کالج فضا برای ورود مستقیم به دانشگاه های اتریش نیز فراهم می سازد. در این کالج هزینه ها به صورت اقساطی در نظر گرفته می شود و عموماً میزان هزینه تعیین شده دسته بندی های مخصوص به خود را دارد و هر رشته با رشته دیگر از نظر هزینه متفاوت است. این کالج یکی از بهترین کالج هایی است که تحصیل را برای افراد ساده تر می کند و اجازه می دهد که از صرف زمان اضافی جلوگیری شود.

دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی

برنامه نویس و طراح: BostanTech

تمام حقوق مادی و معنوی برای موسسه آرمان دانش ماندگار محفوظ است.

موسسه اعزام دانشجو آرمان دانش ماندگار